Розорився найбільший винороб Молдови

Молдавське виноробне підприємство зі 110-річною історією визнано банкрутом. Проти директора порушено кримінальну справу.

Найбільший виробник молдавських коньяків, одне з найстаріших виноробних підприємств Молдови АТ "Арома" визнано банкрутом.

Компанія накопичила боргів на суму 262 мільйона леїв (23,5 млн доларів). Половина з них – заборгованість за банківськими кредитами, при цьому ліквідні активи компанії оцінюються всього в 185 мільйонів леїв (16,7 млн доларів). 100% акцій підприємства належать державі.

Міністр сільського господарства і харчової промисловості Молдови Валерій Косарчук повідомив, що його міністерство передало до суду заяву про визнання неплатоспроможності АТ "Арома".

Проти колишнього директора товариства порушено кримінальну справу. За словами Косарчука, на підприємстві не було ефективних менеджерів, компанія купувала виноматеріали низької якості за ціною, що удвічі перевищувала ринкову вартість.

Після початку процедури банкрутства "Арома" управлятиметься зовнішнім адміністратором.

АТ "Арома" – одне з найбільших і найстаріших виноробних підприємств Молдови. У 2008 році воно відзначило 110-річчя. Спеціалізується на виробництві коньяку та інших міцних напоїв, а також обробці та розливі вин. Близько 40% продукції експортується в країни СНД, Прибалтику, Ізраїль тощо.

Читайте також:

Мєдвєдєв так і не дочекався дегустації молдавських вин

Євроінтеграція залишить українців без коньяку та піци

Керівник імперії Рокфеллерів наклав на себе руки

Золоту промисловість України визнали банкрутом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: