Найбільший виробник сиру в Україні розпродає свої заводи

Корпорація "Клуб сира" згортає свій бізнес та виставляє на продаж активи.

З ринку сиру йде його найбільший гравець - корпорація "Клуб сира". Власник компанії ГІК "Ренесанс Капітал" вже зупинив роботу більшої частини підприємств, а Канівський маслосирозавод - один з найбільших в країні - виставив на продаж, повідомляє в понеділок "Комерсант-УкраЇна".

Про намір компанії вийти з бізнесу знає і директор компанії "Мілкиленд" В’ячеслав Реков. "Нещодавно ми отримали пропозицію про покупку головного підприємства "Клубу сира" - Світловодського маслосирозаводу. Але детально ми його ще не вивчили", - пояснив він.

У прес-службі "Ренесанс Капітал Україна" повідомили тільки, що стали ексклюзивним фінансовим консультантом з операції.

В компанії пропонують потенційним покупцям 100% акцій Канівського маслосирозаводу і права на ТМ "Клуб сира", а також розглядають можливість злиття підприємства з великим вітчизняним виробником, розповіло журналістам джерело, знайоме з планами акціонерів.

За його словами, покупцеві може бути запропоновано також будь-яке з 15 підприємств, що входять до корпорації, робота яких зараз зупинена. За словами співбесідника видання, рішення про продаж було ухвалене влітку. Тоді в компанії був "значно скорочений штат і реструктуризована кредиторська заборгованість".

Канівський маслосирозавод введений в експлуатацію у 1971 році. З 1999 року входить до корпорації "Клуб сира". Його потужності дозволяють виробляти 65 т твердого сиру і 5,1 т масла на добу. З середини червня 2007 року Канівському маслосирозаводу дозволено поставляти продукцію до Росії. Виручка в 2008 році – 66,93 млн. доларів.

На думку експертів, підприємством могли б зацікавитися іноземні компанії, присутні в Україні: Bel Group, Lactalis, Hochland або Arla Foods. До кризи завод можна було продавати за 100-120 млн. доларів, але наразі немає упевненості, що на нього взагалі знайдеться покупець.

Читайте також:

Криза та корупція виганяють з України іноземних інвесторів
Українці сідають на хлібну дієту
Імпортні товари подорожчають на 13%

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: