Найкращим об'єктом для інвестицій визнали Bugatti та Ferrari

Під час кризи експерти рекомендують вкладати кошти не в золото чи акції, а в раритетні автомобілі.

Apple представил наиболее ожидаемые новинки
Ferrari 250 GTO
У період кризи інвестиції в рідкісні моделі класичних автомобілів, таких як Bugatti, Jaguar або Ferrari, які перебувають в бездоганному стані, можуть бути набагато вигіднішими, ніж вкладення у будь-які інші активи, зокрема акції, витвори мистецтва, і навіть золото.

Як з'ясували експерти Financial Times, автомобіль є потенційним джерелом майбутніх доходів. Попит на старі автомобілі останнім часом так виріс, що для них був створений окремий індекс - HAGI Top, що відстежує цінові коливання на ринку (11 брендів і 38 моделей класичних автомобілів).

З моменту свого запуску на початку 2008 року по 31 липня 2009 року HAGI Top зріс на 39%. Фахівці пояснюють, що "люди хочуть мати щось, чим можна милуватися та чого можна торкатися".

І хоча кількість проданих з аукціону раритетних автомобілів упав з початку кризи, будинки аукціонів досі встановлюють рекорди. Так, цього місяця за рекордну суму в 7,25 мільйонів доларів було продано Shelby Daytona Cobra Coupe 1965 року, який у рік свого випуску виграв перегони FIA World Championship в італійській Монці та на німецькій трасі Нюрбургрінг.

Водночас криза і зниження купівельної здатності населення призвели до зміни тенденцій на автомобільному ринку. Зріс попит на дешевші марки. Більшість автовиробників очікують, що найближчі п'ять років лояльність покупців до відомих брендів буде лише знижуватися.

Читайте також:

В Україну дозволять ввозити старі автомобілі

Рейтинг найшвидших автомобілів Європи очолив Ariel Atom 500

Через митну надбавку ціни на авто підскочать на 15%

General Motors починає продавати автомобілі через eBay

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: