Накопичувальна пенсія: Шмигаль заявив, що уряд планує знизити податки, які українці платять в бюджет

Накопичувальна пенсія: Шмигаль заявив, що уряд планує знизити податки, які українці платять в бюджет

Фото: УНІАН

Кабмін наразі працює над впровадженням другого рівня пенсійної системи.

Кабінет міністрів 2 червня ухвалив постанову про створення робочої групи з питань запровадження обов'язкового накопичувального пенсійного забезпечення та розвитку недержавного пенсійного забезпечення.

Про це заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

"Уряд активно працює над впровадженням другого рівня пенсійної системи. Вона передбачає зниження податків, які зараз платять українці в бюджет. Податки будуть спрямовуватися на особисті пенсійні рахунки людей, де будуть інвестуватися та примножуватися. Так само не буде жодних додаткових нарахувань для бізнесу. Після виходу на пенсію людина отримає свої кошти, і це буде гарний додатковий дохід до державної солідарної пенсії", - заявив очільник Кабміну.

Шмигаль додав, що завданням уряду є створення умов, де українці будуть впевнені в майбутньому, де вони бачитимуть перспективи власного зростання та гідної старості.

Раніше у Мінсоцполітики повідомили, що в Україні від 1 липня підвищать пенсії, проте не усім. Надбавку у сто гривень отримають тільки ті, кому минулого року не робили індексацію пенсій. Також в уряді планують підвищити мінімальну пенсію до двох тисяч гривень інвалідам першої групи. Також хочуть на 40% підвищити виплати ліквідаторам ЧАЕС з інвалідністю.

Нагадаємо, у ПФУ повідомляли, що в Україні середній розмір пенсії станом на 1 квітня 2021 року сягає 3,7 тисяч гривень. Загалом соцвиплати отримує 11,1 млн пенсіонерів. Від 1 березня 2021 року пенсії українців проіндексували на 11% - мінімальне підвищення становило 100 гривень, але в середньому пенсії мали зрости на 308 гривень.

Чому пенсія в Україні – межа бідності, і як допомогти літнім людям

Чому пенсія в Україні – межа бідності, і як допомогти літнім людям

Повʼязані теми:

Наступна публікація