Нардепи з мільйонами у кишенях не соромились брати в держави гроші на житло

Дехто із заможних депутатів навіть задекларував житло, яке належить їм чи близьким родичам у київській приміській зоні.

2015 року 119 народних депутатів, які задекларували якнайменше мільйон гривень грошових активів, отримували компенсацію на житло.

Про це повідомляє Комітет виборців України у Facebook.

За інформацією комітета, до десятки найзаможніших депутатів, які отримували компенсації на житло увійшли: Вадим Нестеренко, Олександр Вілкул, Євгеній Гєллєр,  Руслан Демчак, Євгеній Мураєв, Борислав Розенблат,  Геннадій Чекіта, Анатолій Денисенко, Олександр Пресман, Аркадій Корнацький.

Дехто із заможних депутатів задекларував житло, яке належить їм чи близьким родичам у київській приміській зоні.

"Наприклад, Євгеній Гєллєр написав, що є власником будинку у майже тисячу квадратних метрів у передмісті Києва, в селищі Козин. Батько Руслана Демчака, згідно з декларацією народного депутата володіє будинком 337 кв. м у селищі Крюківщина, яке знаходиться в двох кілометрах від київської окружної дороги. Приміром, дружина народного депутата Михайла Добкіна, згідно з його декларацією, володіє двома квартирами в Києві. Втім, депутат також отримував компенсацію на житло", - повідомляє комітет.

На думку Олексія Кошеля, голови Комітету виборців України, після повноцінного старту електронного декларування цілком очевидно, що потрібно переглянути систему депутатських компенсації.

"Хоча повністю відмовлятися від неї теж неварто. Оскільки ми точно знаємо, що в парламенті є такі депутати, для яких ці гроші критично важливі", - додав він.

Нагадаємо, до 30 жовтня українські можновладці мали заповнити та оприлюднити електронні декларації. Ця подія викликала неабиякий резонанс у ЗМІ. Так, ТСН.ua дізнався, про що писала міжнародна преса в контексті оприлюднення багатства українських чиновниківСпільними твердженнями для усіх іноземних ЗМІ було те, що оприлюднення статків можновладців лише збільшило прірву між населенням та політиками. Також видання звернули увагу на зберігання чиновниками грошей у валюті готівкою, а не в банках.

ВідеоПаралельні світи: українські депутати продовжують дивувати звітами про свої статки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: