Наступного року Україна перекачає 116 млрд кубометрів російського газу

Тимошенко і Путін домовилися про обсяг транзиту російського газу територією України. 2010 року українська труба перекачає 112 млрб кубометрів до Західної Європи і 3,3 млрд до Молдови.

Транзит російського газу через Україну на 2010 рік запланований в обсязі 116,069 млрд кубометрів.

Про це йдеться в матеріалах до засідання російсько-українського комітету з економічної співпраці під головуванням прем'єрів двох країн.

У тому числі 112,769 млрд кубометрів призначено для постачання споживачам Західної Європи і 3,3 млрд кубометрів - споживачам Молдови.

Зазначається, що відповідне доповнення до контракту погоджене і направлене українській стороні.

Фактично обсяг транзиту газу ВАТ "Газпром" територією України за 9 місяців 2009 року склав 64,9 млрд кубометрів при плані відповідно до контракту на транзит 86,94 млрд кубометрів.

При цьому "Газпром" зробив авансову оплату частини послуг з транзиту газу територією України в розмірі 2,15 млрд дол. в поточному році. З урахуванням сплачених у 2004 і 2008 роках авансів, "Газпром" вже сплатив транзит в поточному і, частково, в 2010 році.

Нагадаємо, що 13 листопада дочірнє підприємство "Газпрому" ТОВ "Газпром збут Україна" повністю узгодило й підписало договір купівлі-продажу природного газу в 2010 році з НАК "Нафтогаз України".

Відповідно до умов договору, ТОВ "Газпром збут Україна" в 2010 році придбає у НАК "Нафтогаз України" для подальшої реалізації підприємствам України природний газ у обсязі, що не перевищує 25% від загального обсягу імпортного природного газу, призначеного промисловим споживачам України.

Читайте також:

Дочка Газпрому підписала з "Нафтогазом" контракт на 2010 рік

Ющенко вимагає в Мєдвєдєва переписати газові контракти

У Москві вирішили, що вибори заважають Україні

Європа надасть Україні гроші на російський газ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: