Наступного тижня уряд представить нову редакцію Податкового кодексу

За словами лідера КПУ Симоненка, рішення про оприлюднення проекту було прийняте на засіданні ради парламентської коаліції, на якому обговорювалися зміни до проекту Податкового кодексу.

Нова редакція проекту Податкового кодексу для всенародного обговорення може бути представлена вже до кінця наступного тижня, заявив лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко.

За його словами, це рішення було прийняте на засіданні ради парламентської коаліції Стабільність і реформи, на якому обговорювалися зміни до проекту Податкового кодексу.

Мета обговорення - узгоджене внесення змін до проекту Податкового кодексу, покликане забезпечити монолітне голосування коаліції за остаточний варіант документа.

Так, на сьогодні в профільний комітет внесено більше 5360 поправок до проекту Податкового кодексу. Їх обговорення відбувається на раді коаліції за участю міністрів і лідерів парламентських фракцій.

За словами Симоненка, на раді активно обговорювалося введення диференційованого податку, яке підтримує і президент Віктор Янкович.

"Диференційований податок має шкалу в п'ять градацій, умовно кажучи. Ми запропонували, допустимо, на дохід в 5 тисяч гривень - 6% прибуткового податку. 15 тисяч гривень - шкала, що збільшується, на прибутки фізосіб, якщо більше 100 тисяч- 35%. Йдеться про те, щоб багаті люди забезпечували підтримку незаможних шляхом перерозподілу свого доходу", - пояснив лідер КПУ.

Симоненко також повідомив, що на раді був досягнутий консенсус відносно введення податкових канікул для новостворених підприємств.

"Ми чітко сказали, що податкові канікули з 1 січня отримує новостворений бізнес, який Бере кошти у держави, створює, припустимо, 10 робочих місць, і ми даємо податкові пільги на рік-два-три, поки він не вийде на потрібний об'єм реалізації для того, щоб мати прибутки", - розповів він.

Крім того, розповів лідер КПУ, пропонується ввести податкові пільги для інвестиційних проектів. Симоненко також повідомив, що на раді була підтримана його ініціатива про розгляд питання про зміну кредитної ставки НБУ і комерційних банків.

Нагадаємо, раніше Верховна рада України прийняла постанову "Про всенародне обговорення проекту Податкового кодексу України".

Читайте також:

Тігіпко назвав Податковий кодекс "напівфабрикатом"

Опозиція знайшла привід для відставки Азарова

Депутати винесли Податковий кодекс на всенародне обговорення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: