Нацбанк буде проводити валютні аукціони по п`ятницях

Національний банк України має намір проводити валютні аукціони по п`ятницях.

Національний банк України має намір проводити валютні аукціони в січні по п`ятницях.

Про це сказано в обнародуваній у четвер постанові НБУ №12 "Про валютні інтервенції Національного банку України на міжбанківському валютному ринку України в січні 2009 року".

У понеділок, вівторок, середу і четвер Нацбанк має намір здійснювати інтервенції за єдиним певним курсом "залежно від ситуації на валютному ринку".

З листопада 2008 року НБУ паралельно з прямою купівлею-продажем валюти на валютному міжбанківському ринку ввів систему здійснення своїх інтервенцій шляхом проведення валютних аукціонів. Заявки на участь в аукціоні формуються на основі незадоволеного на прямому міжбанку обсягу заявок клієнтів і потреб банку.

З моменту запровадження відбулися чотири валютні аукціони, на яких Нацбанк продав 502,2 млн. дол.

З 13 січня 2009 року курси купівлі-продажу іноземних валют за гривні в касах банків, в їх окремих підрозділах, а також у пунктах обміну валют мають встановлюватися щодня до початку робочого дня виключно згідно з наказом (розпорядженням) голів правління цих банків.

Також, Національний банк з 12 січня знову змінює правила проведення торгів на міжбанківському валютному ринку. Згідно з постановою Нацбанку, банкам знову дозволяється проводити валютні операції між собою з 10.00 до 16.00.

Читайте також:
Банки не мають брати комісію за продаж валюти
Уряд заборонив відбирати кредитні квартири
Нацбанк придумав спосіб допомогти банкам


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: