Нацбанк підштовхнув "Укрпромбанк" і "Надра" до рекапіталізації

Поки що Кабмін ухвалив рішення щодо рекапіталізації трьох недержавних комерційних банків – "Укргазбанку", "Родовід Банку" і банку "Київ".

Національний банк України передав Міністерству фінансів подання на рекапіталізацію "Укрпромбанку" і банку "Надра".

Про це сьогодні повідомив виконуючий обов`язки міністра фінансів Ігор Уманський.

"Матеріали Нацбанк передав 21 (липня – Ред.) увечері", - сказав Уманський.

Нагадаємо, 22 липня прем`єр-міністр Юлія Тимошенко заявила, що Кабінет міністрів не отримував пропозицій від Національного банку з питання рекапіталізації нових банків, зокрема "Укрпромбанку".

"Тільки за поданням Національного банку уряд може розглядати будь-яке входження в капітал приватних банків. На сьогодні, на цей момент, у нас немає жодного подання від Національного банку щодо того, щоб уряд входив у капітал того чи іншого приватного банку", - заявила Тимошенко.

Директор департаменту зовнішньоекономічних зв`язків Національного банку України Сергій Круглик повідомив, що перші подання на рекапіталізацію було передано в уряд ще 17 квітня поточного року, після чого вони періодично оновлювалися. Зокрема, кілька днів тому були подані оновлені подання на рекапіталізацію "Укрпромбанку" і банку "Надра".

Нагадаємо, що 17 квітня поточного року Кабінет міністрів України затвердив перелік із семи банків для рекапіталізації державою, зокрема: банк "Надра", "Родовід Банк", "Укргазбанк", "Укрпромбанк" і банк "Київ".

Кабмін 10 червня ухвалив рішення щодо рекапіталізації трьох недержавних комерційних банків – "Укргазбанку", "Родовід Банку" і банку "Київ".

Мінфін випустив облігації внутрішньої державної позики на суму 9,57 млрд грн і зарахував їх до статутних капіталів "Укргазбанку", "Родовід Банку" і банку "Київ". "Родовід Банк", зокрема, отримав 2,8 млрд грн, банк "Київ" - 3,6 млрд грн і "Укргазбанк" - 3,1 млрд грн.

В усіх трьох вказаних банках було введено тимчасову адміністрацію й мораторій на задоволення вимог кредиторів. В "Укрпромбанку" 22 липня термін мораторію закінчився.

Читайте також:

Мінфін повністю викупив банк "Родовід"

Банку "Надра" і "Укрпромбанку" загрожує ліквідація

Вартість банку "Родовід" знизили у 500 разів

В "Укрпромбанку" закінчилася заборона на видачу депозитів, але грошей немає

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: