Нацбанк пропонує передати "Ощадбанку" борги "Укрпромбанку"

У випадку негативного рішення щодо рекапіталізації, НБУ пропонував розглянути можливість передачі "Ощадбанку" зобов'язань за коштами фізичних осіб "Укрпромбанку".

Національний банк (НБУ) запропонував Кабінету міністрів перевести в Державний ощадний банк України ("Ощадбанк") зобов'язання перед фізичними особами "Укрпромбанку".

Про це повідомив директор департаменту зовнішньоекономічних зв'язків НБУ Сергій Круглик.
"Нацбанк пропонував уряду різні шляхи вирішення питання "Укрпромбанку", в тому числі і рекапіталізацію. При цьому, у випадку негативного рішення щодо рекапіталізації, НБУ пропонував розглянути можливість передачі "Ощадбанку" зобов'язань за коштами фізичних осіб "Укрпромбанку", - сказав він.

Директор департаменту підкреслив, що пропозиція про передачу частини зобов'язань "Укрпромбанку" в "Ощадбанк" передбачала виділення урядом державних цінних паперів цього держбанку на відповідну суму.

Круглик також повідомив, що в НБУ здивовані заявою прем'єр-міністра про відсутність пропозицій щодо рекапіталізації цієї кредитно-фінансової установи з боку центрального банку.

За його даними, з квітня Нацбанк направив до Кабінету міністрів вже кілька таких пропозицій, у тому числі й 21 липня.

Як повідомлялося, "Укрпромбанк" претендує на рекапіталізацію за рахунок коштів уряду, але рішення питання затягується.

Фінустанові необхідно близько 5,5 млрд. грн.

У середу в Києві пройшли мітинги вкладників "Укрпромбанку", які вимагали виконання зобов'язань за депозитними угодами. 21 липня минув термін дії мораторію на задоволення вимог кредиторів "Укрпромбанку".

Кошти фізичних осіб в "Укрпромбанку" на 1 квітня становили 7,297 млн грн, тоді як сукупні зобов'язання - 12,346 млрд грн. Чистий збиток банку за перший квартал 2009 року склав 4,441 млрд грн.

Читайте також:

НБУ взяв під свій контроль ще один банк

Нацбанк підштовхнув "Укрпромбанк" і "Надра" до рекапіталізації

Банку "Надра" і "Укрпромбанку" загрожує ліквідація

Вартість банку "Родовід" знизили у 500 разів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: