Нацбанк проведе валютний аукціон у п'ятницю, 13-го

Суми заявок починаються від 50 тисяч доларів або 10 тисяч євро. При цьому купувати можна лише для повернення кредитів, які мають бути сплачені у березні.

Черговий спеціальний аукціон з пільгового продажу доларів та євро Нацбанк проведе у п'ятницю, 13 березня.

Мінімальні суми заявок - 50 тисяч доларів і 10 тисяч євро.

Валюта продаватиметься клієнтам банків – фізичним особам, а також представникам малого підприємництва, з метою погашення ними заборгованості за доларовими кредитами.

"Банки здійснюватимуть купівлю іноземної валюти для забезпечення виконання фізичними особами і підприємцями поточних платежів за кредитними угодами, які підлягають сплаті в березні 2009 року (включаючи прострочену заборгованість)", - йдеться у повідомленні НБУ.

При цьому, наголошують у Нацбанку, до участі в торгах не допускаються заявки на купівлю валюти з метою дострокового погашення заборгованості, виконання зобов`язань поручителів за кредитними договорами, а також з метою погашення кредитних траншів, які надаються клієнтам відповідно до договорів про відкриття кредитних ліній.

Нагадаємо, перший цільовий аукціон для підтримки населення, що має валютні кредити, НБУ провів 27 лютого. Позичальникам продавали долари за курсом 7,8 грн./долар (максимально наближеним до офіційного курсу – 7,7 грн./долар).

Банки повинні забезпечити продаж клієнтам іноземної валюти, купленої на валютному аукціоні НБУ, за курсом, який не може перевищувати курс аукціону плюс 0,2% від суми купівлі на сплату пенсійного збору.

Як відомо, станом на 12 березня, курс купівлі готівкового долара в обмінних пунктах комерційних банків становив 8,1-8,3 грн. Ціна продажу - 8,4-8,55 грн. за долар.

Читайте також:

Долар на міжбанку впав до 8,14 грн.

"Проблемним" банкам заборонили виплачувати пенсії

Десять банків, які працюють без порушень

Долар за пільговим курсом продаватимуть 12 банків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: