Нацбанк ввів тимчасову адміністрацію в "Родовід банк"

"Родовід банк", який в кінці лютого просив у держави придбати себе, одержав тимчасове керівництво від Національного банку.

Наразі "Родовід банк" став десятим банком в Україні, в який Національний банк ввів свою тимчасову адміністрацію – крім нього чиновники НБУ працюють в "Промінвестбанку", "Укрпромбанку", банку "Національний кредит", банку "Причорномор'я", "Київ", "Надра", "Західінкомбанк", "Одеса-банк", "Трансбанк".

Нагадаємо, наприкінці лютого 2009 року акціонери "Родовід банку" прийняли рішення передати не менше 50%+1 акцію банку державі. Таким чином банк стане не приватною, а державною установою.

Акціонери, зокрема, сподіваються, що держава не тільки націоналізує "Родовід", а ще й викупить акції додаткової емісії банку в обмін на державні облігації України.

Як уточнили в самій установі, держава отримає контрольний пакет, але в нинішнього інвестора "Родоводу", групи "Істіл", буде блокуючий пакет акцій із правом викупу.

На початку 2009 року "Родовід Банк" посідав 20 місце серед банківських установ України та мав капітал у 13,196 мільярда гривень.

Нагадаємо, нещодавно керівництво "Родовід Банку" звернулося за допомогою до держави.

В кінці лютого та на початку березня клієнти банку відчули серйозні проблеми з отриманням грошей. Зокрема, банкомати "Родоводу" видавали максимум по 100 гривень на день, деякі каси не працювали, а в торгових мережах розрахуватися картками банку можна було не більш ніж на 300 грн.

Читайте також:

П'ять банків чекають допомоги від держави

Нацбанк звітує про приборкання валютного ринку

У проблемних банках стоять черги за грошима

"Родовід Банк" перейде у власність держави

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: