Нацбанк закликав населення утриматись від масової скупки доларів

Нацбанк уже розіслав телеграми комерційним банкам із вимогою уважно ставитися до обмінного курсу.

Національний банк України закликав населення не піддаватися панічним настроям і не скуповувати валюту. Про це заявив директор департаменту зовнішньоекономічних зв'язків НБУ Сергій Круглик.

Круглик пояснює падіння гривні завершенням канікул у бізнесменів та клієнтів банків, а також некоректною політикою комерційних банків на валютному ринку.

"Банки, які не займаються кредитною діяльністю і мають єдине джерело доходу - на валютних операціях - намагаються розхитати валютний ринок. Тому населення, якщо піддасться цій паніці і ажіотажу і почне скуповувати валюту, воно підіграє банкам, які саме хочуть заробити на валютних операціях", - наголосив представник Нацбанку.

За його словами, Нацбанк уже розіслав телеграми комерційним банкам із вимогою уважно ставитися до обмінного курсу. У фінансових установ, які не відреагують на попередження, відкличуть ресурси, отримані від НБУ у вигляді рефінансування, зауважив Круглик.

Нагадаємо, 14 січня долар подорожчав у пунктах обміну валют комерційних банків. Курс купівлі готівкового долара склав 8,10-8,15 грн, курс продажу сягнув 8,19-8,30 грн.

Курс купівлі готівкового євро банки встановили на рівні 11,72-11,85 грн, ціна продажу склала 11,95-12,07 грн за євро.

Читайте також:

Мінфін: гривня обвалилась, бо у декого здають нерви

Експерт: на гривню чекає обвал, хто б не виграв вибори

The Economist: реальний курс гривні - 3,91 за долар

Для порятунку гривні НБУ витратив 6 млн доларів за один день

ВідеоНацбанк закликав населення утриматись від скупки доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: