Нацбанк зобов'язав банки звітувати про курс валют

З 1 березня комерційні банки повинні кожного дня надавати інформацію про встановлення курсу валют по відношенню до гривні.

З 1 березня 2010 року всі банки повинні надавати НБУ інформацію про готівкові курси гривні до долара, євро та російського рубля на поточний робочий день до 10.00.

Про це йдеться в листі Нацбанку.

Починаючи з 1 березня 2010 року, банкам необхідно щодня засобами Системи відповідно до встановленого Національним банком України регламенту до 10.00 надавати інформацію про курси гривні до долара США, євро, російського рубля, встановлені та затверджені наказом керівника банку на поточний робочий день для здійснення операцій купівлі та продажу готівкової іноземної валюти, - йдеться в листі.

Також повідомляється, що інформація надається за одну одиницю валюти без зазначення суми операції. Дані не надаються на вихідні та святкові дні, якщо вони у банку є робочими.

Нагадаємо, що напочатку лютого набув чинності закон про заборону фінансовим установам в односторонньому порядку збільшувати розмір відсотків по кредитах.

Його Верховна рада ухвалила 21 січня. За це рішення проголосували 370 народних депутатів з 437 зареєстрованих у залі. 4 лютого закон підписав президент Ющенко.

Читайте також:

Офіційний курс валют на 26 лютого

Долар на міжбанку не перевищив 8 гривень

Платіжний баланс України вийшов у "плюс"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: