Національний дата-роумінг в 3G мережі стає доступним для більшості абонентів Beeline

Компанія Beeline досягла домовленостей із "Укртелекомом", які дозволяють її клієнтам отримати розширений доступ до послуги передачі даних за технологією 3G.

Beeline досяг домовленостей з "Укртелекомом" про розширення доступу для своїх абонентів до послуги передачі даних за технологією 3G у національному роумінгу мережі Utel.

ЗАТ "Українські радіосистеми" (ТМ Beeline) повідомляє про підписання договору з ВАТ "Укртелекомом" про надання телекомунікаційних послуг між компаніями в 2009-2010 роках. Одним із результатів досягнутих домовленостей стало розширення доступу до послуги передачі даних за технологією 3G у національному роумінгу мережі Utel для існуючих абонентів передплачених тарифних планів Beeline. Таким чином, вже з січня 2010 року, абоненти Beeline, яким необхідний доступ до бездротової широкосмугової передачі даних, зможуть скористатися цією послугою, при цьому заміни sim-картки або оформлення окремого договору абонентам не знадобиться.

Національний двосторонній роумінг між мережами Beeline та Utel було відкрито ще в грудні 2007 року, проте до сьогоднішнього дня можливість широкосмугової передачі даних для абонентів Beeline надавалася в рамках спеціального тарифного плану, випущеного обмеженим тиражем, що могло лише частково задовольнити потреби клієнтів.

Із січня 2010 року доступ до послуги передачі даних у мережі 3G Utel буде розширений на ряд існуючих предоплатних тарифних планів Beeline з подальшим охопленням більшості комерційних пропозицій. Послуга національного дата-роумінгу в зоні дії Utel буде надаватися при виборі абонентом відповідної мережі за допомогою меню мобільного телефону, при цьому абонентам знадобиться тільки термінал з підтримкою стандарту 3G, підключений до одного з тарифних планів Beeline.

Національний роумінг дозволяє абонентам Beeline здійснювати мобільну широкосмугову передачу даних зі швидкістю 3,6 Мбіт/сек в зоні дії мережі Utel. Абонентам 3G "Укртелеком" у мережі Beeline доступні всі сучасні послуги мобільного зв'язку: передача голосу, даних, факсимільних та SMS-повідомлень, а також послуги швидкісної передачі даних на базі EDGE / GPRS.

Коментуючи цю подію, генеральний директор Beeline Олександр Барінов сказав: "Ми зацікавлені в швидкому впровадженні сучасних технологій широкосмугового мобільного доступу в Україні і надання цих послуг нашим абонентам. Однак розвиток технологій бездротової передачі даних для масового ринку стримується через невизначеність з умовами тендеру на зв'язок 3G і конверсії радіочастотного ресурсу. Наше взаємовигідне співробітництво з Utel дасть можливість всім абонентам Beeline, яким необхідний широкосмуговий доступ в Інтернет, вже найближчим часом користуватися ним в національному роумінгу. Крім того, ми уважно стежимо за розвитком новітніх технологій, таких як LTE і WiMax, щоб задовольнити будь-які потреби абонентів в мобільному і фіксованому доступ до цифрових послуг нині і в майбутньому ".

Тарифи на послуги широкосмугової передачі даних в національному роумінгу будуть опубліковані безпосередньо перед комерційним запуском, при цьому ціни будуть конкурентноздатними навіть на тлі пропозицій на мобільний GPRS / EDGE.

Одночасно Beeline продовжить розвиток послуг високошвидкісної передачі даних з використанням технології FTTB по оптоволокну, яке на сьогодні проведено до 840 тисячам домогосподарств в Україні.


* * *

Вперше послугу національного роумінгу у своїй мережі Beeline запустив у вересні 2006 року для абонентів "Голден Телеком". З листопада 2007 року за договором про національний роумінг ЗАТ "УРС" надає послуги голосового мобільного зв'язку в мережі Beeline абонентам Utel.

* * *

На території України послуги зв'язку надаються спільно компаніями ЗАТ "УРС" і ТОВ "Голден Телеком" (бренд Beeline), які входять до групи компаній "Вимпелком".

Оператор зв'язку Beeline надає повний спектр послуг мобільного зв'язку стандарту GSM 900/1800, фіксованої телефонії, міжнародного і міжміського зв'язку, передачі даних, доступу в Інтернет на базі бездротових і дротяних рішень, включаючи технології оптоволоконного доступу. Мобільна мережа Beeline побудована на найсучаснішому обладнанні, призначеному для використання в 3G мережах.

До групи компаній "Вимпелком" входять оператори зв'язку, що надають послуги голосової телефонії і передачі даних на основі широкого спектру технологій бездротового і фіксованого зв'язку, а також широкосмугового доступу в Інтернет. ВАТ "Вимпелком" здійснює операції в Росії Казахстані, Україні, Таджикистані, Узбекистані, Грузії та Вірменії, а також у В'єтнамі та Камбоджі на території із загальним населенням близько 340 млн осіб.

За більш детальною інформацією звертайтеся:
Служба зв'язків з громадськістю Beeline
Наталя Стражник
nstrazhnik@beeline.ua
Teл: +380 39 4930393

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: