Навіщо менеджерам навчатися акторської майстерності?

Артистизм та емоційність, впевненість та переконливість, чарівність та креативність - ось ті якості, які важливі для кожного, хто думає про перспективу в кар'єрі та бізнесі.

Наталія Лозійчук, директор тренінг-центру "СПІКЕР": "Вісім років  у нас проводиться тренінг "Акторська майстерність та техніка мовлення". Абсолютна більшість його учасників - люди, які працюють у діловій сфері.

Це, напевно, найзагадковіший для багатьох тренінг - мало люди знають про те, що таке акторська майстерність. Одні чекають, що під час занять вони будуть грати в п'єсах, інші - що будуть декламувати вірші, а треті ... Їх просто з юності манить таємниче словосполучення "майстерність актора".

Але і перші, і другі, і треті отримують результат. Хоча ми п'єси не ставимо, і байки не читаємо. Проте, кожен після тренінгу зможе більш професійно і виступати на сцені, і декламувати ... Та багато чого ще!"

"Акторський тренінг - це спосіб освоєння своєї внутрішньої свободи, тренування емоційної сфери, розвиток майстерності володіння почуттями і волею - своїми і чужими", - так вважають тренери центру "СПІКЕР", автори даного курсу. "Кожен з нас - актор. Ми граємо наші ролі і тим самим граємо нашу п'єсу життя. Як бажане перетворити в дію? Що робити, щоб бути почутим та визнаним?"

Артистизм та емоційність, впевненість та переконливість, чарівність та креативність - ось ті якості, які важливі для кожного, хто думає про перспективу в кар'єрі та бізнесі. Головне - тренінг дозволяє розкрити і максимально використовувати потенціал кожного учасника групи, розвинути його творчу індивідуальність і неповторність.

Для того, щоб керувати іншими, менеджери вчаться керувати собою. "Це дуже творчий і захоплюючий тренінг по зміні себе", - стверджує Наталія Лозійчук.

Основні завдання тренінгу:

- розвивати й удосконалювати власні акторські дані (як на, так і поза сценою);
- вільно і впевнено почувати себе перед публікою;
- діяти головним інструментом оратора - словом;
- розробити дикцію, дихання, політ і діапазон голосу;
- оволодіти літературною вимовою (орфоепією);
- розвинути вміння спілкуватися з різними людьми;
- отримувати задоволення від того, що можеш керувати іншими!

Майже 90% практики, 10% - аналіз результатів та персональні рекомендації тренера. Як підсумок: хороші результати навчання є у кожного!

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: