Найбільш розповсюджена зарплата в Україні – 2 тис. грн

11,7% українців одержували зарплатню у розмірі 2-2,5 тіс. грн у червні. Найнижчі зарплати (до 884 грн.) одержували 8% українців.

Найбільш розповсюджена зарплата в Україні в червні 2010 року була в межах від 2 до 2,5 тис. грн. Таку зарплату одержували в цьому місяці 11,7% українців.

Про це свідчать дані Державного комітету статистики.

Найнижчі зарплати (до 884 грн.) одержували 8% українців.

Найбільший відсоток таких зарплат відзначений у рибному господарстві і рибному лові (24,4% працівників) сільському господарстві, мисливському господарстві і пов'язаних з ним послугах (18,8% працівників) і діяльності готелів і ресторанів (16,4% працівників).

Найменший відсоток мінімальних зарплат відзначений у сфері державного управління (3% працівників).

Зарплати понад 5 тисяч гривень одержували 6,1% українських працівників.

Найбільший відсоток таких зарплат відзначений у сфері фінансової діяльності (22,1% працівників), у сфері досліджень і розробок в області операцій з нерухомістю, оренди, інжиніринга і надання послуг підприємцям (11,1% працівників) і в сфері державного управління (10,4% працівників).

Найменший відсоток зарплат понад 5 тисяч гривень відзначений у сільському господарстві, мисливському господарстві і зв'язаних з ним послугах і сфері охорони здоров'я і надання соціальної допомоги (1,3% працівників).

Нагадаємо, протягом перших п'яти місяців 2010 року рівень середньої зарплати в Україні зріс на 14,9%, з 1 916 до 2 201 гривні на місяць.

Ця сума в 2,5 рази перевищує прожитковий мінімум і мінімальну заробітну плату.

Читайте також:

В Україні третій місяць поспіль знижуються ціни

Держкомстат: за три місяці прибутки українців зросли на 15%

Середня зарплата в Україні зросла на 94 гривні

Зарплати українців з початку року зросли на 15%

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: