Найбільша нафтогазова компанія Італії зацікавилася українськими ресурсами

Італія зацікавилася корисними копалинами України.

Мінприроди України і найбільша в Італії енергетична компанія Eni S.p.A. підписали Меморандум про взаємопорозуміння, що визначає основу співпраці у сфері розвідки і видобутку вуглеводневих ресурсів, у тому числі природного газу з традиційних і нетрадиційних джерел, повідомили у прес-службі міністрества.

Меморандум був підписаний за підсумками зустрічі міністра екології і природних ресурсів Миколи Злочевського і генерального директора Eni Паоло Скароні. Сторони домовилися про співпрацю, спрямовану на вивчення спільних ініціатив у сфері традиційних і нетрадиційних ресурсів газу і нафти на основі спільного обміну даними, досвідом і технологіями.

Крім того, 25 березня Скароні провів робочу зустріч з міністром енергетики і вугільної промисловості Юрієм Бойко, в ході якої сторони обговорили розвиток і функціонування нафтогазової промисловості України, включаючи можливості для відродження існуючих свердловин і вивчення геологічних можливостей для добування традиційних і нетрадиційних вуглеводнів, а також питання модернізації вітчизняної газотранспортної системи.

Eni S.p.A. веде розвідку і видобуток нафти і газу в Італії, Північній і Західній Африці, Північному морі, Мексиканській затоці. Компанія також володіє мережею АЗС (бренд Agip), низкою нафтопереробних заводів і газотранспортних потужностей.

Як повідомлялося, 15 лютого Кабінет міністрів і уряд США підписали меморандум про взаєморозуміння відносно ресурсів газу з нетрадиційних джерел (у тому числі сланцевого газу). Документ передбачає, що оцінка ресурсів нетрадиційного газу на території України буде профінансована за рахунок Державного департаменту США.

Читайте також:

Російський газ подорожчає для України на 70 доларів

Україна і США підписали меморандум про сланцевий газ

Україна має найбільші в Європі запаси сланцевого газу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: