Найбільші хімічні підприємства України припинили роботу

Зупинка виробництва пояснюється тим, що на друге півріччя не продовжена пільгова ціна на газ для хімічних підприємств.

Зупинені основні цехи ЗАТ "Сєверодонецький Азот". Кількома днями раніше було зупинене і горлівське підприємство "Стірол".

Зупинка виробництва пояснюється тим, що на друге півріччя не продовжена пільгова ціна на природний газ для хімічних підприємств.

Інформацію про зупинку сєверодонецького підприємства підтвердив і депутат від НУ-НС Геннадій Москаль. Він повідомив, що йому, як колишньому губернаторові Луганської області, надходить маса дзвінків від жителів міста Сєвєродонецьк з повідомленнями про зупинку підприємства.

"За їхньою інформацією, завод припинив роботу, тому що ціна на газ доведена до 256 доларів за тисячу кубометрів, тоді як за часів уряду Юлії Тимошенко завод купував газ по 190 доларів за тисячу кубів", - сказав Москаль.

За його словами, схожа ситуація може виникнути і на інших хімічних підприємствах. "Процес зупинки виробництва почало і виробниче об'єднання "Стірол". При такій ціні на газ хімічні підприємства є збитковими і нерентабельними, а їхня продукція - неконкурентоздатною на світовому ринку мінеральних добрив", - зазначив депутат.

Читайте також:

Уряд відбере у металургів антикризові пільги

Кабмін скоротить витрати на вугільну промисловість і сільське господарство

НБУ зняв зі збиткових банків усі обмеження

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: