Найбільші українські біржі можуть об'єднати

Акціонери двох найбільших майданчиків говорять, що в разі прийняття рішення про об'єднання бірж консолідація може пройти на основі ПФТС.

Після поглинання Московською міжбанківською валютною біржею (ММВБ) свого російського конкурента - біржі РТС їх українські "дочки" - ПФТС та "Українська біржа" - також можуть бути об'єднані.

Про це пише газета "Коммерсант-Украина" із посиланням на голову ради директорів РТС Жака Дер Мегредічяна.

Зараз ММВБ володіє 50% +1 акцією української біржі ПФТС, тоді як біржа РТС - 43% акцій "Української біржі".

"Біржовий ринок можна створити як з однією, так і з кількома біржами. Я вважаю, що деяка конкуренція процесу не шкодить. Хоча можна ефективно будувати ринок і з одним майданчиком, оскільки тут є свої плюси", - сказав Мегредічян.

Акціонери обох майданчиків говорять, що в разі прийняття рішення про об'єднання бірж консолідація може пройти на основі ПФТС.

"У "Української біржі" зовсім інша торгова платформа. І навряд чи ММВБ піде на те, щоб залишити платформу, яка створена біржею РТС. Тому напевно будуть використовувати платформу ММВБ, яка уже стоїть на біржі ПФТС", - вважає президент ІК "Проспект Інвестментс" Володимир Сіренко.

Голова правління "Української біржі" Олег Ткаченко учора відмовився від коментарів, а голова ради директорів ПФТС Олександр Скляров на минулому тижні заявив: "Створення єдиної фондової площадки в Росії вплине на український фондовий ринок. Але поки рано робити прогнози, як саме".

Читайте також:

Найбільша українська фондова біржа продає себе росіянам

В Індії відкрилася найбільша у світі біржа алмазів

П'яний брокер підвищив світові ціни на нафту з домашнього комп'ютера

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: