Найбільший банк США готується до викриття на WikiLeaks

Група з приблизно 20 фахівців намагається встановити, яка саме інформація може виявитися на WikiLeaks і яким чином вона могла просочитися назовні.

У зв'язку із загрозою викриття корупційних схем на сайті WikiLeaks найбільший банк США Bank of America перевіряє внутрішні документи, які можуть при розголосі завдати збитку його репутації, передає The New York Times.

Зокрема, як відмічає газета, група з приблизно 20 фахівців на чолі з головним ризик-менеджером Брюсом Томпсоном намагається встановити, яка саме інформація може виявитися на WikiLeaks і яким чином це могло статися.

За даними газети, для мінімізації наслідків можливого витоку Bank of America найняв консалтингову компанію Booz Allen Hamilton і звернувся до декількох відомих юридичних фірм.

Раніше засновник WikiLeaks Джуліан Ассанж обіцяв "зруйнувати" великий американський банк за допомогою даних з комп'ютера одного з його співробітників.

Як повідомлялося, документи, які ресурс планує опублікувати на початку 2011 року, розкажуть про "аморальну діяльність" цього неназваного банку і розкриють "екосистему корупції".

Між тим, відмічає The New York Times, поки не виявлено ніяких доказів того, що у Ассанжа є жорсткий диск комп'ютера з внутрішньою документацією Bank of America.

Нагадаємо, після того, як WikiLeaks почав публікацію дипломатичного листування Держдепартаменту США, Bank of America припинив обслуговування пов'язаних з ресурсом рахунків. Переводити пожертвування для сайту відмовилися також платіжні системи MasterCard, PayPal і Visa Europe.

Читайте також:

Урядові сайти Зімбабве заблоковані через фанатів WikiLeaks

WikiLeaks заробив у 2010 році мільйон євро

Ассанж звинуватив США в тиранії та назвав наступну ціль Wikileaks

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: