Найбільший металургійний комбінат України отримав нового керівника

Новим гендиректором "АрселорМіттал Кривий Ріг" став Рінат Старков, котрий на відміну від свого попередника Жана Жуе не має досвіду роботи у металургійному бізнесі.

Рінат Старков
Комерсант-Україна
Рінат Старков
Найбільший в Україні меткомбінат "АрселорМіттал Кривий Ріг" отримав нового голову.

Ним став Рінат Старков, колишній директор з логістики компанії Mondi Europe & International (лісопаперової бізнес транснаціональної корпорації Anglo American), пише "КоммерсантЪ-Украина".

Старков буде представлений колективу 4 серпня на відкритті в Кривому Розі нової поліклініки, будівництво якої було одним з інвестзобов'язань під час приватизації комбінату в 2005 році.

Жан Робер Жуе, який очолював "АрселорМіттал Кривий Ріг" з 2008 року, залишив посаду гендиректора комбінату в червні поточного року. На відміну від Жана Жуе, що має досвід роботи в металургійному бізнесі близько 30 років, Рінат Старков в гірничо-металургійної галузі не працював.

Він економіст за освітою і до приходу в лісового бізнес працював консультантом в KPMG, а також виконавчим директором московської керуючої компанії "Мартін Бауер Менеджмент".

Зміна гендиректора комбінату була очікуваною, відзначають експерти і сподіваються, що новому керівнику вдасться вирішити існуючі проблеми підприємства.

Зокрема, 6 липня стало відомо, що "АрселорМіттал Кривий Ріг" програв у суді 25 млн гривень ПАТ "Кривбасвзривпром", яке входить в структуру холдингу "Метінвест", підконтрольного Рінатові Ахметову.

Читайте також:

Росіяни мають намір витіснити українських акціонерів з ІСД

Майно "Індустріального союзу Донбасу" арештували через борги

Міттал програв Ахметову 25 мільйонів

В Україні створено найбільшого виробника сталі в СНД

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: