Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Найбільший український державний банк залишився без керівника

Наглядова рада "ПриватБанку" погодила звільнення Шлапака.

Відсьогодні, 21 липня, Олександр Шлапак більше не виконує обов'язки голови правління державного "ПриватБанку". Учора наглядова рада задовольнила його заяву про звільнення.

Виконувати обов'язки керівника фінустанови буде член правління "ПриватБанку" Галина Пахачук.

Про звільнення Шлапака стало відомо ще 26 червня.

"Голова правління "ПриватБанку" Олександр Шлапак виконав повною мірою поставлені завдання щодо стабілізації ситуації в банку та проведення аудиту фінансового стану "ПриватБанку" й найближчим часом планує завершити антикризову каденцію на посаді голови правління ПАТ КБ "ПриватБанк", - ішлося в заяві. 

Пошуком нового голови правління "ПриватБанку" та його першого заступника займається компанія з підбору управлінського персоналу Amrop Executive Search Ukraine.

Нагадаємо, "ПриватБанк" націоналізували наприкінці грудня 2016 року. Нині фінустанова на 100% належить державі й підпорядкована Мінфіну. Тим часом колишні власники оскаржують  націоналізацію "ПриватБанку" в суді. Юристи наголошують, що однією з підстав повернення установи у державну власність була заявлена Нацбанком кількість кредитів, виданих установою певним особам, але ця причина досі так і не знайшла підтвердження.

Галина Пахачук, член правління ПриватБанку
УНІАН
Галина Пахачук виконуватиме обов'язки голови правління "ПриватБанку"

Відео Міжнародний аудит показав чималу кількість проблемних кредитів "Приватбанку"

Залиште свій коментар

Вибір редакції