Найдорожчими для проживання у світі стали екзотичні острови

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Еталоном визнали рівень життя Нью-Йорка.

У першому півріччі цього року найдорожчими для проживання у світі стали Кайманові та Бермудські острови. Про це розповіли в ефірі "Сніданку з 1+1".

За ними розташувались Швейцарія та Норвегія. Цей щорічний рейтинг складає спеціальний портал, фахівці якого аналізують ціни на споживчі товари і продукти, ресторани, транспорт та комунальні послуги. За еталон взяли рівень життя Нью-Йорка.

Україна опинилась на 120-му місці серед 136-ти країн. Жити у нас – майже на 70% дешевше, ніж у Нью-Йорку. Замикають список Індія, Афганістан та Пакистан.

Нагадаємо, 2014 року повідомлялося, що українці скуповують нерухомість закордоном. Бажання українців купувати нерухомість закордоном ріелтори пояснюють просто – це надійне капіталовкладення. Ще кілька років тому співвітчизники активно купували житло в таких країнах як Туреччина та Кіпр, але сьогодні смаки українців змінилися.

ВідеоДе у світі найдорожче жити – Економічні новини

Фахівці підрахували, де у світі найдорожче жити. Дізнаєтесь також, скільки в Україні пенсіонерів та чи поменшало безробітних в економічному огляді після свіжого курсу валют.

Де у світі найдорожче жити – Економічні новини

Залиште свій коментар

Вибір редакції