Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Наймолодший мільярдер світу пожертвує половину статків на благодійність

Засновник Facebook Марк Цукерберг приєднався до учасників кампанії The Giving Pledge, члени якої - мільярдери, що готові віддати половину своїх грошей на благодійність.

Наймолодший мільярдер світу Марк Цукерберг, що є засновником соціальноі мережі Facebook погодився віддати більше половини свого статку на благодійність.

Цукерберг став одним з десятків мільярдерів - учасників кампанії The Giving Pledge. Успішні бізнесмени, що підтримали її, поставивши свої підписи під так званою "Клятвою дарування", публічно приєднуються до кампанії, яку почали засновник корпорації Microsoft Біл Гейтс та інвестор Уоррен Баффет.

Свій підпис під заповітом поставили співзасновник компанії America OnLine Стів Кейс, один з власників акцій Yahoo! Карл Ікан і фінансист Майкл Мілкен.

А ось інший відомий американський бізнесмен Тед Тернер, що заснував телекомпанію CNN, заявив, що благодійність його розорила вже за життя. "Я стільки віддав грошей, що у мене майже нічого не залишилося, - заявив Тернер в ефірі телекомпанії MSNBC. - Я знаходжуся практично на межі бідності".

"Кожному, хто приходить в мій офіс, я виписую чек на 100 тисяч доларів", - сказав американський підприємець і додав, що хотів би зберегти гроші хоч би собі на похорони, що після чого ведучі програми розсміялися Тернеру в обличчя.

Тернер втратив значну частину багатомільярдного стану на початку 2000-х років через невдалі бізнес-угоди і завжди активно займався благодійністю.

Нагадаємо, 4 серпня 38 американських мільярдерів дали зобов'язання протягом свого життя або після смерті пожертвувати половину свого майна на добродійність.

Читайте також:

Білл Гейтс у 17-й раз став найбагатшим американцем

Forbes назвав найбагатших бізнес-леді світу

38 мільярдерів США відгукнулися на заклик розлучитися з половиною свого статку

Залиште свій коментар

Вибір редакції