Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
НАЗК направило до суду адмінпротоколи на нардепа, який невчасно задекларував елітне авто

Про придбання дорогих речей декларанти повинні повідомляти протягом десяти днів.

Національне агентство з питань запобігання корупції склало два адміністративні протоколи на нардепа від "Народного фронту" Олександра Горбунова та направило документи до суду.

Порушення кваліфікували за частиною другою статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення, уточнили в НАЗК.

"Протоколи складено за несвоєчасне подання повідомлення про суттєві зміни в майновому стані cуб’єкта декларування, які виникли внаслідок придбання народним депутатом автомобіля на суму 2 609 100,00 грн, а також отримання доходу від продажу ним іншого автомобіля на суму 1 536 385,90 грн", - пояснили в НАЗК.

У декларації Горбунова було вказано, що його дружина була власницею Mersedes-Benz ML 250 2013 року випуску. Його продали за 1,5 млн грн. Новий автомобіль Toyota Land Cruiser 200 Special Edition 2016 року випуску придбали за 2,6 млн грн 23 січня цього року. Е-декларацію про це Горбунов подав лише 20 квітня.

Нагадаємо, закон "Про запобігання корупції" вимагає від декларантів у разі суттєвої зміни в майновому стані (отримання ним доходу, придбання майна на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року; нині це 77,2 тис. грн), протягом 10 днів письмово повідомити про це НАЗК шляхом заповнення відповідної електронної форми через власний персональний е-кабінет у системі Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Залиште свій коментар

Вибір редакції