НАЗК вирішило перевірити майже півтисячі декларації і вже знайшло порушників

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Під приціл НАЗК потрапили вже 7 декларантів.

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) проводить повну перевірку 456 електронних декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2015-2016 роки.

"На цей час рішення про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, затверджені щодо 91 декларації", - йдеться у повідомленні на сайті агентства.

Решта перевірок, як зазначається, триває, а серед суб’єктів декларування, перевірку декларацій яких наразі проводить Національне агентство – народні  депутати України, судді, співробітники  Національної поліції, Державної фіскальної служби, центральних органів виконавчої влади, державних адміністрацій, інших органів влади.

Відео"Декларації суддів та правоохоронців - хто найбагатший?"

Обставини, що можуть свідчити про можливі ознаки правопорушення, передбаченого статтею 366-1 Кримінального кодексу України -  подання суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації, або умисне неподання суб’єктом декларування зазначеної декларації, виявлені при перевірці 7 декларацій.

"Відповідні висновки за результатами проведених  перевірок зазначених  декларацій направлені до правоохоронних органів - Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, Національного антикорупційного бюро України, Генеральної прокуратури України, прокуратури Донецької області, Національної поліції України", - зазначили у НАЗК.

У НАЗК також нагадали, що відповідно до затвердженого порядку, проведення повних перевірок розпочинається за інформацією, отриманою від фізичних та юридичних осіб, державних органів у листах, зверненнях чи скаргах, з повідомлень засобів масової інформації, у яких були наведені факти про можливе відображення у декларації недостовірних відомостей.

Нагадаємо, раніше НАЗК повідомило, що перевірить інформацію лідера Радикальної партії Олега Ляшка про півмільйона гривень виграшу через викликаний суспільний резонанс. У разі виявлення порушень агентством будуть вжиті заходи відповідно до чинного законодавства. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції