НАЗК вирішило повністю перевірити декларації Гонтаревої - ЗМІ

Окрім Гонтаревої, також перевірять декларації ще низки чиновників.

Нацагентство з питань запобігання корупції призначило повну перевірку майнових декларацій за 2015 та 2016 роки очільниці НБУ Валерії Гонтаревої.

Про це з посиланням на джерело в НАЗК пише "Українська правда".

Як зазначається, заступнику голови НАЗК Руслану Радецькому доручили провести "контроль та повну перевірку" декларацій низки чиновників.

За даними джерела, у переліку осіб, які підлягають перевірці, є і голова НБУ Валерія Гонтарева.

Окрім цього, серед них вказані заступник голови Київської ОДА Олег Міщенко, перший заступник начальника податкової інспекції з роботи з великими платниками податків в Донецьку Олег Соколов, суддя Приморського райсуду Одеси Олег Крикливий, мер Лиману Донецької області Петро Цимідан та інші.

Нагадаємо, очільниця НБУ Валерія Гонтарева за 2016 рік задекларувала  57 млн грн доходів. Зарплата за минулий рік склала 1 млн 969 тис. 757 грн. З відрахуванням податків глава фінрегулятора отримала 1 млн 580 тис. грн на рік або ж у середньому по 131 тис. 690 грн щомісяця. Левова частка доходу Гонтаревої – 52 млн 572 тис. грн – третій транш від продажу частини акцій компанії ICU Holdings Limited.

10 квітня  Гонтарева на прес-конференції повідомила, що подала заяву про звільнення від 10 травня президенту України Петру Порошенку. Нацбанк вже заявив про закінчення трудової діяльності Гонтаревої. Нині вона формально пішла у затяжну відпустку, з якої не збирається повертатись, а її обов'язки виконує заступник – Яків Смолій.

Залиште свій коментар