Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
НАЗК вирішило провести повну перевірку декларацій скандальної екс-очільниці Корчак

В колишньої антикорупціонерки перевірять декларації за 2015 та 2016 роки.

Національне агентство з питань запобігання корупції призначило проведення повної перевірки електронних декларацій за 2015 та 2016 роки члена НАЗК Наталії Корчак.

Про це повідомили у прес-службі Нацагентства.

"Національне агентство з питань запобігання корупції на своєму засіданні ухвалило рішення про проведення повної перевірки електронних декларацій ще 4 осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, перевірятимуть, зокрема, декларації нинішнього члена НАЗК Наталії Корчак, яка на момент декларування очолювала агентство.

"Розпочаті перевірки декларацій триватимуть 60 календарних днів та розпочнуться наступного дня за днем прийняття цих рішень", - додали у НАЗК.

Своєю чергою Корчак написала на своїй сторінці у Facebook, що інформація від Національного антикорупційного бюро України, на підставі якої було призначено перевірку її декларацій, є тиском на неї.

"Я вважаю, що інформація від НАБУ, на основі якої буде проведена перевірка декларацій, є тиском на мене та спробою скомпрометувати діяльність НАЗК, своєрідним "алаверди" на розпочаті перевірки декларацій топ-посадовців та керівників антикорупційних органів", - заявила вона.

Рішення про початок повної перевірки моєї декларації за 2015 рік та за 2016 рік – абсолютно правильне рішення, яке я...

Опубликовано Корчак Наталіей 13 апреля 2018 г.

Нагадаємо, 28 березня головою Національного агентства з питань запобігання корупції на позачерговому засіданні було обрано члена НАЗК Олександра Мангула.

Залиште свій коментар

Вибір редакції