НАЗК змінить декларування майна, яке перебуває в окупованих Криму та Донбасі

Також НАЗК врегулює питання подачі е-декларацій військовими з АТО.

У Національному агентстві України з питань запобігання корупції заявляють про необхідність внесення змін у чинне законодавство щодо декларування майна, яке знаходиться в окупованих Росією Криму та на Донбасі.

Про це заявив заступник голови НАЗК Руслан Радецький, передає "УНІАН".

"Це також питання, яке ми будемо розглядати в законодавчому порядку і вносити зміни до законодавства, тому що це теж є проблема щодо цього майна, яке зараз залишається на окупованій території", - сказав Радецький.

Також він сказав, що лише після внесення змін до законодавства можна буде визначати, чи буде відтермінування у необхідності декларування чи не буде відтермінування.

"Сьогодні дане питання відпрацьовується і готуються зміни до законодавства", - сказав Радецький.

Також у НАЗК відзначають необхідність законодавчого врегулювання подачі електронних декларацій для тих військових із зони АТО, які зобов'язані подавати декларації. 

Нагадаємо, НАЗК попросило ГПУ розслідувати збої під час подачі деклараційЙдеться про технічні проблеми, які виникали 26 - 28 жовтня в роботі Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, адміністратором якого є державне підприємство "Українські спеціальні системи".

ВідеоПаралельні світи: українські депутати продовжують дивувати звітами про свої статки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: