Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
НАЗК зобов'язало Богдана разом із заступниками подавати електронні декларації

Нові правила наберуть чинності з нового року.

Національне агентство з питань запобігання корупції розширило коло суб'єктів декларування.

Про це повідомляє пресслужба НАЗК.

Відтепер електронні декларації мають подавати керівник Офісу президента України, перший заступник та заступник глави ОП, помічники суддів, а також особи, які займають посади патронатної служби, визначені Законом України “Про державну службу”, крім осіб, які виконують свої обов'язки на громадських засадах.

Разом з цим членами сім'ї суб'єкта декларування тепер обов'язково є його діти до досягнення повноліття незалежно від того, чи спільно вони проживають, пов'язані спільним побутом та мають взаємні права та обов'язків.

Як зазначається, нові правила декларування та подання повідомлення про суттєві зміни в майновому стані набудуть чинності від 1 січня 2020 року.

Нагадаємо, відповідний закон про реформу НАЗК підписав президент України Володимир Зеленський. Він поширить дію закону про запобігання корупції в частині е-декларування, змінює форму агенства з колегіальної на одноосібну та передбачає скорочення щорічного державного фінансування партій.

Відео Голова НАЗК Мангул єдиний, хто не відвідав засідання Нацради з антикорупційної політики

Уперше за три роки в Офісі президента засідає Національна рада з антикорупційної політики. Цей орган створили ще у 2014 році, аби координувати роботу антикорупціонерів та законотворчу діяльність. До неї входять і представники парламенту, і донорські організації, які борються з корупцією. Не минулося і без публічної критики місцевих чиновників просто на засіданні.   

Голова НАЗК Мангул єдиний, хто не відвідав засідання Нацради з антикорупційної політики

Залиште свій коментар

Вибір редакції