Названо кількість українців, які працюють, але живуть у бідності

Дата публікації
Перегляди
32к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Названо кількість українців, які працюють, але живуть у бідності

Фото: pixabay.com

Покращення ситуації із бідністю в 2021 році не очікується.

В Україні рівень бідності серед громадян, які працюють, торік склав 42,4%. Саме стільки українців не змогли забезпечити гідне життя собі та своїй родині.

Про це йдеться на сайті Ради.

Зі слів завідувачки сектору досліджень рівня життя населення Інституту демографії та соціальних досліджень ім. М.В. Птухи НАН Людмили Черенько, цьогоріч поліпшення ситуації не очікується. А тому, як наголосив заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко, уряд розглядає боротьбу з бідністю як основне завдання.

"За результатами першого півріччя 2020 року рівень бідності за абсолютним критерієм (витрати, нижчі від фактичного прожиткового мінімуму) серед працюючого населення становить 42,4%. Тобто така частка працюючого населення не могла забезпечити гідне життя собі та своїй родині", - сказано в повідомленні.

Очільниця комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова пояснила, що для подолання бідністю уряд запровадив відповідну Стратегію, яка спрямована на збільшення доходів громадян, на доступність для населення соціальних послуг та інфраструктури. А також на мінімізацію бідності найбільш вразливих верств населення. 

"Важливим кроком у цьому процесі стане монетизація субсидій, збільшення розміру допомоги для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Крім того, актуальними залишаються доступ до медичних послуг сільського населення, забезпечення засобами реабілітації людей з інвалідністю та інші", - пояснила Третьякова.

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Гроші просто так: чи може держава побороти бідність українців за прикладом експерименту ТСН

Гроші просто так: чи може держава побороти бідність українців за прикладом експерименту ТСН

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Локдаун в Україні 2021
Дата публікації
Перегляди
32к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація