Названо максимальну ставку єдиного податку для підприємців

Підприємці вважають, що максимальна ставка єдиного податку для них з нового року складе 86 гривень.

Максимальна ставка єдиного податку для підприємців з нового року складе 86 грн, вважає голова об'єднання малого та середнього бізнесу "Фортеця" Оксана Продан.

"Ставка єдиного податку з 01.01.11 складе 43% від ставки, яку сплачують бізнесмени сьогодні", - сказала Продан, додавши при цьому, що і для юридичних, і для фізичних осіб-підприємців, які сплачують єдиний податок, Податковим кодексом передбачене зниження ставки єдиного податку за рахунок відрахувань до пенсійного та соціальних фондів.

За словами експерта, для юридичних осіб ставка податку дорівнює 2,58% або 4,3% від обороту, для фізичних осіб максимальна ставка дорівнює 86 грн.

Продан пояснила, що відповідно до п. 8 Розділу XX Податкового кодексу єдиний податок сплачується на рахунок відповідного бюджету у розмірі частини єдиного податку, що підлягає перерахуванню до бюджетів відповідно до норм указу президента, а це 43% від 6 та 10 % і 43% від 200 грн.

Також голова об'єднання малого та середнього бізнесу додала, що голова Комітету ВРУ з питань податкової та митної політики Віталій Хомутинник вже підписав рішення Комітету від 21.12.10 з відповідним роз'ясненням органам Державної податкової служби.

"І ми можемо сподіватися, що ця норма буде застосовуватися саме таким чином", - заявила Продан.

Відзначимо, що в Україні створено більше 700 консультаційних центрів, які якраз займаються роз'ясненням нових норм податкового законодавства.

Читайте також:

До нового Податкового кодексу потрапили навіть священики

Експерти: спрощена система оподаткування майже знищена

Нові правила для спрощенців: як тепер платити податки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: