Названо найдорожчі вулиці світу

Експерти ринку нерухомості вважають, що Монако, який часто називають європейським раєм, по праву займає перше місце за популярністю серед багатих людей.

Авеню принцеси Грейс в Монако. фото www.ilsul6ana.com
Авеню принцеси Грейс в Монако. фото www.ilsul6ana.com
Другий рік поспіль найдорожчою вулицею планети визнана Авеню принцеси Грейс в Монако. За даними експертів девелоперських компаній Engel & Volkers і Knight Frank, власники апартаментів готові тут віддати $190 тис. за 1 кв.м. А пентхаус площею 334 кв. м обійдеться покупцеві в надхмарні $50 млн. Експерти ринку нерухомості вважають, що Монако, який часто називають європейським раєм, по праву займає перше місце за популярністю серед багатих людей.

"Тут живуть і відпочивають перші особи багатьох держав, найбільші бізнесмени, зірки шоу-бізнесу і спорту. У Монако 320 днів на рік тепло, море, гори, найкращі казино, найдорожчі яхти і машини. А престиж коштує великих грошей", - запевняє Микита Майхровський, експерт з нерухомості компанії "Вогні Оболоні".

Друге місце в рейтингу зайняла знаменита вулиця Шемінь де Сан-Хоспіс в курортному містечку Кап Ферра на півдні Франції, де за 1 кв. м житла можна віддати $100 тис. Така висока ціна обумовлена тим, що на курорті розташовано тільки 15 особняків. Всім відома П'ята авеню в Нью-Йорку також увійшла до трійки лідерів. Велика кількість бутиків і магазинів збільшує вартість апартаментів, яка деколи сягає $72 тис. за 1 кв.м.

Київських вулиць в списку найдорожчих поки немає. Дані агентств нерухомості свідчать про те, що вартість квартир на центральних вулицях столиці інколи сягає $20 тис. за 1 кв.м. Київ практично наздогнав австралійський Сідней, що займає останнє місце в топ-10, де за квадрат на вулиці Вулзлі потрібно викласти $28 тис.

Провідний фахівець агентства нерухомості "Ред" Ярослав Цуканов відзначає, що найдорожчою вулицею, як і раніше, є Володимирська, де ціна за 1 кв. м коливається в районі $20 тис. "Також одна з найдорожчих пропозицій зараз в Києві на вул. Шовковичній - це $1,5 млн за 106 метрів. Тобто більше $14 тис. за кв. м", - розповідає Микита Майхровський. За квартири на вулицях старого Києва, такі як Банкова, Інститутська або Грушевського, просять від $5 до $10 тис. за 1 кв.м. Хочуть чималі гроші й за житло в історичних районах. "Андріївський узвіз популярний, бо це історична цінність країни", - пояснює президент Союзу фахівців з нерухомості Олександр Рубанов. Вартість житлової площі зараз там починається від $7 тис. за 1 кв.м.

Центральна вулиця Києва - Хрещатик - в рейтинг, незважаючи на свою дорожнечу, не потрапила, тому що є власне торговельно-транспортною ареною. "90% Хрещатику - це офісні будівлі. Там дуже рідко продають або купують квартири", - пояснює Майхровський.

Жодна вулиця в інших містах України не дотягує до вартості житла в центрі столиці. В Одесі найдорожчим по праву можна назвати Французький бульвар, де за 1 кв. м просять близько $10 тис.

"В Ялті найдорожчу пропозицію можна знайти на центральній вулиці, де ціна все одно не перевищуватиме $15 тис. за 1 кв. м", - резюмує Олександр Рубанов.

Авеню принцеси Грейс (Монако Монако) - 190 тис. $ за 1 кв. м
Шемінь де Сан-Хоспіс (Франція Мис Кап Ферра) - 100 тис. $ за 1 кв. м
П’ята авеню (США Нью-Йорк 72 тис. $ за 1 кв. м -
Кенсінгтон Пелес Гарден (Великобританія Лондон) - 65 тис. $ за 1 кв. м
Авеню Монтень (Франція Париж) - 54 тис. $ за 1 кв. м
Віа Сувретта (Швейцарія Сант-Моріц) - 45 тис. $ за 1 кв. м
Віа Ромаццино (Італія о. Сардинія, Порто Кевро) - 42 тис. $ за 1 кв. м
Северн-роуд (Гонконг Гонконг) - 40 тис. $ за 1 кв. м
Остоженка (Росія Москва) - 35 тис. $ за 1 кв. м
Вулзлі (Австралія Сідней) - 28 тис. $ за 1 кв. м

Читайте також:

Найдорожчим телефоном у світі став золотий iPhone

У Лондоні купили перший найдорожчий велосипед з золота

У британських магазинах стали продавати шоколад за ціною золота

Рейтинг найдорожчих брендів. Google - за 100 млрд доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: