Названо найкращі європейські міста для інвестицій

Лондон, Париж і Франкфурт зберегли за собою звання кращих міст в Європі для ведення бізнесу.

Лондон визнано найкращим містом Європи для ведення бізнесу. Столиця Великобританії зберігає за собою перше місце з 1990 року, тоді огляд був вперше опублікований. Париж і Франкфурт займають друге і третє місце.

Про це йдеться в новому звіті компанії "Cushman & Wakefield".

Перша десятка найперспективніших міст Європи для ведення бізнесу виглядає так:

1. Лондон
2. Париж
3. Франкфурт
4. Брюссель
5. Барселона
6. Амстердам
7. Берлін
8. Мадрид
9. Мюнхен
10. Дюссельдорф

"Огляд європейських міст" (European Cities Monitor) заснований на інтерв'ю з представниками ради директорів і керівниками 500 найбільших європейських компаній. Бізнес-спільнота розглядає міста Європи за такими критеріями як "найкраще місто для ведення бізнесу" і "місто, в якому перспективно вести бізнес сьогодні".

На додаток до загального рейтингу, 36 міст оцінювалися за різними критеріями: якість життя, відкритість ринку, доступність і якість персоналу, вартість офісних приміщень, розвиток телекомунікацій і транспортної інфраструктури.

Основними факторами, що впливають на прийняття рішення щодо вибору нового міста для розвитку, для компаній стали: "вільний доступ до ринку, клієнтів і споживачів", "доступність кваліфікованого персоналу", "якість телекомунікацій" та "транспортна доступність як всередині країни, так і з зовнішнім світом".

Опитані також сказали, що "нові можливості для продуктів і послуг на ринках, що розвиваються" є основним чинником, який, швидше за все, вплине на бізнес в майбутні п'ять років.

У зв'язку зі зростанням стурбованості з приводу старіння населення Європи, "зміну демографічної ситуації та робочої сили" названо другим за значимістю чинником, що впливає на розвиток бізнесу.

Читайте також:

Чорногорія пропонує громадянство в обмін на інвестиції

США збільшать фінансування ядерної інфраструктури на 5 мільярдів доларів

Обама: XXI сторіччя визначатимуть Китай та США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: