НБУ більше не продаватиме населенню долари за пільговим курсом

Спецаукціонів, які проводилися з 27 лютого 2009 року, під час курсової нестабільності гривні, для задоволення потреб позичальників, більше не буде.

Національний банк України відмовився від проведення аукціонів з продажу іноземної валюти населенню для погашення кредитних зобов'язань (спецаукціонів).

"У зв'язку з припиненням Національним банком України проведення аукціонів з продажу іноземної валюти за спеціальним пільговим курсом для задоволення потреб населення з метою виконання ними зобов'язань в іноземній валюті за кредитними договорами... припиняється тимчасовий порядок обліку вказаних коштів за позабалансовим рахунком 9809", - сказано в листі Нацбанку від 6 травня.

Нагадаємо, спецаукціони проводилися з 27 лютого 2009 року, під час курсової нестабільності гривні, для задоволення потреб позичальників - фізичних осіб з метою погашення ними заборгованості за кредитами, узятими у валюті. Пізніше Нацбанк почав продавати валюту за пільговим курсом і физособам-резидентам - суб'єктам підприємницької діяльності.

Останній спецаукціон відбувся 17 лютого 2010 року.

У зв'язку з тим, що ситуація на валютному ринку країни стабілізувалася, а об'єми заявок почали знижуватися, спецаукціони Нацбанк більше не проводив.

Читайте також:

На світових ринках євро продовжило падіння щодо долара

Експерти очікують падіння гривні восени

Нацбанк різко збільшив золотовалютні резерви

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: