НБУ ліквідував проблемний банк у Києві

Ліквідація банку "Аллонж" відбулася "у зв'язку з істотним зниженням капіталу і систематичним порушенням економічних нормативів".

Нацбанк України виключив банк "Аллонж" (Київ) з державного реєстру кредитно-фінансових установ. Про це НБУ повідомив у листі банкам.

"Згідно з рішенням НБУ Комісії з питань нагляду і регулювання діяльності банків від 7 квітня 2009 року N159, Акціонерний банк "Аллонж" виключений з держреєстру банків у зв'язку із завершенням ліквідаційної процедури", - йдеться в листі.

Як повідомлялося, у зв'язку з істотним зниженням капіталу і систематичним порушенням економічних нормативів НБУ ухвалив рішення про ліквідацію банку "Аллонж" і відкликав в нього банківську ліцензію з 11 серпня 2004 року. Непродані активи банку "Аллонж" передані в управління ТОВ "Вотум" (Київ).

За даними НБУ, наразі в стані ліквідації знаходиться ще 12 банків.

Зокрема, найближчим часом можуть припинити існування банки "Відродження", "Донвуглекомбанк", а також банк "Україна".

В той же час у стадії реорганізації перебуває "Факторіал банк" у Харкові, якому НБУ видав дозвіл на входження до складу київського банку СЕБ на умовах безбалансового ведення.

На 1 березня 2009 року в країні було зареєстровано 199 банків, з яких ліцензію на банківську діяльність мали 185 кредитно-фінансових установ.

Читайте також:

В Україні закриваються 13 банків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: