НБУ ліквідував ще один проблемний банк

Нацбанк зняв тимчасову адміністрацію в "Трансбанку" та ініціював ліквідацію цього банку.

Постановою Національного банку України від 1 березня 2010 р. №101 відкликано банківську ліцензію та ініційовано процедуру ліквідації Акціонерного комерційного банку "Трансбанк".

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Відповідно до документа, з 2 березня 2010 р. припинено повноваження тимчасового адміністратора, правління, спостережної ради і загальних зборів АКБ "Трансбанк".

Призначено ліквідатором Акціонерного комерційного банку "Трансбанк" фізичну особу - незалежного експерта (за договором з Національним банком України) Олександра Андрійчука.

Нагадаємо, що в липні минулого року СБУ звинуватила посадові особи АКБ "Трансбанк" у пробі розтрати державних коштів, спрямованих на рефінансування банку, а також грошових коштів вкладників і акціонерів банку на суму 300 мільйонів гривень.

Зокрема, співробітники СБУ в рамках кримінальної справи, порушеної за фактом "спроби розтрати державних коштів, наданих НБУ в якості рефінансування, а також коштів вкладників і акціонерів", зафіксували факти видачі кредитів пов'язаним особам, у тому числі й під застави з невиправдано завищеною вартістю.

Читайте  також:

"Трансбанк" звинувачують у спробі розтрати 300 млн грн

12 українських банків перебувають на стадії ліквідації

Порятунок банку "Надра" буде коштувати інвестору 5,5-6 млрд грн

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: