Нацбанк: МВФ не бачить передумов для коливань курсу гривні

За словами Сергія Арбузова, представники МВФ позитивно оцінили стан виконання українською стороною умов меморандуму між Україною та Фондом.

Представники Міжнародного валютного фонду (МВФ) не бачать сьогодні жодних передумов для виникнення великих коливань курсу національної валюти України.

Про це заявив голова НБУ Сергій Арбузов під час зустрічі з президентом Віктором Януковичем.

Зокрема, на зустрічі обговорювалися питання функціонування банківської системи держави, її розвиток, а також результати зустрічей представників НБУ та МВФ.

За словами Арбузова, представники МВФ позитивно оцінюють стан виконання українською стороною умов меморандуму між Україною та Міжнародним валютним фондом. "Були обговорені і питання монетарної політики НБУ. МВФ визнав, що Національний банк має всі необхідні інструменти для відпрацювання питань, які є найважливішими", - сказав голова НБУ.

Говорячи про оцінку представниками МВФ готовності Національного банку України і надалі виконувати умови меморандуму, а також нинішнього стану банківської системи і стабільності української валюти, Арбузов відзначив: "МВФ задоволений виконанням Україною всіх умов меморандуму, монетарною політикою та курсоутворенням НБУ".

Читайте також:

Гривня за рік виявилася міцнішою за долар

НБУ дозволив списувати кредити з простроченням понад 90 днів

Українців закликали не брати кредити в російських рублях

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: