НБУ нарахував 6% росту української економіки

За даними головного фінансового регулятора, у 2011 році продовжилося зростання індексу виробництва базових галузей - приріст у січні становив 9,3%.

Приріст реального ВВП в січні 2011 становив не нижче 6% в річному вимірі.

За даними НБУ, у 2011 році продовжилося зростання індексу виробництва базових галузей - приріст у січні становив 9,3% у річному вимірі.

"Сприятлива зовнішньоекономічна кон'юнктура стимулювала розвиток промислового виробництва, зокрема хімічної та нафтохімічної промисловості, машинобудування і металургії - 28,5%, 27,8% і 13,3% відповідно", - йдеться в повідомленні Центробанку.

Однак, під впливом тимчасових факторів промвиробництво знизилося, за оцінками НБУ, на 2,1% за виключенням сезонного фактору.

Так, пояснює Нацбанк, відмова в січні Білорусі від імпорту української електроенергії через високі ціни, а також адміністративний контроль за рівнем цін на окремі продукти харчування були вагомими чинниками зниження обсягів виробництва електроенергії та харчової промисловості.

За даними Держслужби статистики, зниження обсягів промислового виробництва у січні порівняно з груднем 2010 року становило 14,5%.

Як повідомлялося, Національний банк України оцінив зростання валового внутрішнього продукту в Україні у 2010 році на рівні близько 4,5%.

Читайте також:

Янукович планує збільшувати ВВП на 100 мільярдів щорічно

НБУ оцінив зростання економіки в 2010 році у 4,5%

ЄБРР погіршив прогноз зростання української економіки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: