НБУ не бачить скорочення іноземних інвестицій

З початку 2010 року, за даними НБУ, валовий приплив прямих іноземних інвестицій в Україну становив 4,3 млрд. доларів, що на 25% більше, ніж за відповідний період минулого року.

Національний банк вважає необґрунтованими заяви політиків про скорочення припливу іноземних інвестицій в Україну.

"Останнім часом у ЗМІ з'явилася інформація щодо заяви лідера партії "Батьківщина" Тимошенко з посиланням на дані Національного банку про істотне скорочення іноземних інвестицій в економіку України на 29%... Однак дані Національного банку свідчать про зворотну тенденцію", - зазначається в повідомленні.

З початку 2010 року, за даними НБУ, валовий приплив прямих іноземних інвестицій в Україну (за січень-вересень) становив 4,3 млрд. доларів, що на 25% більше, ніж за відповідний період минулого року.

Одночасно збільшилися вкладення нерезидентів в акціонерний капітал (на 11%) і скоротився відтік інвестицій (на 16%) порівняно із січнем-вереснем 2009 року.

Нагадаємо, раніше керівник Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні Ніко Ланге, заявив, що українська влада відлякує серйозних інвесторів тотальною корупцією та обмеженням свободи слова.

Як повідомлялося, у третьому кварталі індекс інвестиційної привабливості країни знизився з 3,25 пункту до 3,20 за п'ятибальною шкалою.

Читайте також:

Україна відлякує інвесторів корупцією, цензурою і дружбою з Венесуелою та РФ

Україна стає все більш відразливою для інвесторів

Європейські ЗМІ відчули "поганий запах" візиту Януковича

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: