НБУ не допоможе банкам, які не дадуть грошей селу

Банки, які відмовляться продовжити видані аграріям кредити, залишаться без державного рефінансування.

Національний банк позбавить фінансової допомоги банки, які некоректно ставляться до пролонгації кредитів, виданих українським аграріям.

Про це на нараді прем'єра Юлії Тимошенко з керівниками українських облрад заявив перший заступник голови НБУ Анатолій Шаповалов.

За його словами, на сьогодні кредити аграріям продовжують 185 банків, два з яких - державні. Встановлено кілька випадків, коли для пролонгації кредитів банки пропонують підвищити відсоткові ставки.

"По цих банках ми зараз проводимо аналіз і дуже жорстко з ними працюватимемо. Більше того, підтримки у вигляді рефінансування такі банки одержувати не будуть", – пообіцяв Шаповалов.

Нагадаємо, наприкінці січня Юлія Тимошенко заявила, що банки отримають рефінансування від НБУ тільки в разі пролонгації кредитів для агропромислового комплексу.

За інформацією глави уряду, на сьогодні для підприємств АПК банки пролонгували до жовтня 2009 року кредитів на загальну суму 1 мільярд гривень. В той же час, наприкінці минулого місяця 3,2 мільярда гривень кредитів ще не було продовжено.

В цілому, в 2008 році підприємства агропромислового комплексу залучили в 1,5 рази більше кредитів, ніж у 2007 році, – 17 мільярдів 292 мільйони гривень.

Читайте також:

Тимошенко назвала умову для рефінансування банків

Ющенко вимагає дозволити селянам продавати землю

Українське село переживає кризу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: