НБУ перевів депозити з "Укрпромбанку" в "Родовід Банк"

НБУ вирішив проблему вкладників "Укрпромбанку", перевівши депозити в "Родовід Банк", націоналізований цього року. "Укрпромбанк" ліквідують.

Правління Національного банку України затвердило рішення про переведення зобов'язань перед вкладниками "Укрпромбанку" в "Родовід Банк".

Про це повідомив директор департаменту зовнішньоекономічних зв'язків Нацбанку Сергій Круглик.

За його словами, ухвалено також рішення підтримувати ліквідність "Родовід Банку" для здійснення відповідних розрахунків із вкладниками.

Як зазначив Круглик, таким чином вирішується питання одного з двох системних проблемних банків України.

Потрібно ще вирішити проблему банку "Надра", додав він.

Як повідомлялося, раніше прем'єр-міністр Юлія Тимошенко повідомила про ухвалене урядом рішення про те, що депозити вкладників та активи "Укрпромбанку" будуть передані до націоналізованого цього року Родовід Банку з подальшою ліквідацією "Укрпромбанку".

У Секретаріаті президента розкритикували це рішення.

Раніше розглядався варіант рекапіталізації "Укрпромбанку" за рахунок бюджетних коштів. За оцінкою Нацбанку України, банк мав потребу в додатковому капіталі на суму 8,9 млрд грн. Однак у серпні-2009 стало відомо про плани переказу коштів вкладників "Укрпромбанку" до "Родовід Банку" або державного "Ощадбанку".

Вкладниками "Укрпромбанку" є 461 тис. фізичних осіб. Тимчасова адміністрація діє в ньому з січня -2009.
Нацбанк України 15 жовтня продовжив мораторій на задоволення вимог кредиторів у "Родовід Банку" у зв'язку з переведенням до цієї кредитно-фінансової установи зобов'язань вкладників з проблемного "Укрпромбанку".

Згідно з даними Нацбанку, на 1 липня 2009 року за розміром загальних активів "Укрпромбанк" займав 18-е місце (9,47 млрд грн) серед 184 банків, що діяли в країні.

Читайте також:

Тимошенко: "Укрпромбанк" буде ліквідовано

Держава вирішила ліквідувати "Укрпромбанк"

Мінфін відмовився рятувати "Укрпромбанк"

Вклади клієнтів "Укрпромбанка" переведуть у "Родовід Банк"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: