НБУ покарав три банки

Нацбанк розірвав угоди з "Партнер-банком" і "Сігмабанком", та відсторонив від участі у міжбанку на півроку банк "Преміум".

Національний банк України припинив дію генеральних угод про порядок проведення операцій на міжбанківському валютному ринку України, укладених з ТОВ "Партнер-банк" і ВАТ АКБ "Сігмабанк".

Про це НБУ повідомив банки у листі.

"З 25 березня 2009 року строком на шість місяців припинена дія генугод, укладених НБУ з ТОВ "Партнер-банк", ВАТ АКБ "Сігмабанк", - зазначається в листі.

Відповідне рішення було прийняте за підсумками позапланових перевірок.

Крім того, згідно листу, ВАТ КБ "Преміум" з 25 березня виключений з системи підтвердження угод на валютному міжбанку строком на шість місяців.

"Сігмабанк" зареєстрований в 2006 році. На 1 січня 2009 року серед його акціонерів не було осіб, що володіли більше 10% акцій, тоді як до жовтня 2006 р. його найбільшими акціонерами були ЗАТ "Фінансовий Союз Банк" (30,0721%), ЗАТ "Страхова компанія "Союз" (9,9897%).

Банк "Преміум" заснований в 2007 році. Засновниками банку виступили три фізичні особи і вісім виробничих і торгівельних підприємств. На 1 січня 2009 року в банку не було акціонерів, що володіли більше 10% статутного капіталу.

ТОВ "Партнер-банк" засноване в 2006 році. Єдиним учасником банку на 1 січня 2008 року було ТОВ "Скорпіон Інтерплюс".

Читайте також:

Ющенко дав 10 днів на порятунок банків

СП: українським банкам вже стало краще. Черга за населенням

В українців "на руках" 60 мільярдів доларів

Восени Україну накриє хвиля банкрутств

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: