За долар сьогодні давали 5,82-5,9 грн.

Торги на міжбанківському валютному ринку завершилися сьогодні в діапазоні 5,82-5,9 грн/дол.

Про це повідомив керівник казначейства "Трансбанку" Максим Пєшков.

Національний банк України виходив сьогодні на міжбанківський ринок з пропозицією продажу валюти по 5,82 грн/дол., купівлі - 5,78 грн/дол. Торги по євро проходили сьогодні в діапазоні 7,42-7,46 грн/євро.

У зв'язку з нововведеннями НБУ про правила продажу валюти за заявками клієнтів, сьогодні спостерігаються певні диспропорції.

"Є клієнти, які купують валюту по 5,95 грн/дол. і при цьому є також ті, хто продають по 5,85 грн/дол.", - відзначив представник АКБ "Форум". За його словами, внаслідок цієї невизначеності, великі гравці сьогодні не проявляють активності на міжбанківському валютному ринку.

Як раніше повідомлялося, Національний банк вимагає від комерційних банків продавати наявні долари населенню по курсу не вище 6,0 UAH/USD.

"Враховуючи рівень середньозваженого курсу долара за підсумками торгів на міжбанківському валютному ринку за 03.11.2008, вважаємо за доцільне встановити курс продажу долара населенню на наявному ринку 4 листопада не вище 6 гривень 00 копійок", - йдеться в повідомленні.

Раніше НБУ вимагав від банків з 31 жовтня продавати наявні долари населенню по курсу не вище 6,3 UAH/USD, а потім (з 1 по 3 листопада) - по курсу не вище 6,2 UAH/USD.

Нагадаємо, що 3 листопада торги на міжбанківському валютному ринку завершилися в діапазоні 5,87-5,95 грн/дол. Торги по євро проходили в діапазоні 7,45-7,55 грн/євро.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: