НБУ прив'язав офіційний курс до міжбанківського

Національний банк змінив спосіб визначення офіційного курсу гривні до долара, закріпивши прив'язку його значення до міжбанківського.


Відповідне рішення закріплене ухвалою НБУ №351, яка набуває чинності з 28 листопада.

"До долара США - на рівні курсу, встановленого на міжбанківському валютному ринку України за наслідками функціонування Системи підтвердження угод на міжбанківському валютному ринку України НБУ, який склався за попередній робочий день", - вказується в документі новий механізм розрахунку офіційного курсу.

02_l_promishlennost
Офіційний курс тепер залежить від міжбанківського
Раніше офіційний курс до долара встановлювався з урахуванням котирувань на міжбанку, інтервенцій Нацбанку, даних про курсові і цінові зміни на міжнародних фінансових і товарних ринках та інших показників.

Як повідомлялося, НБУ встановив офіційний курс гривні на 24 листопада на максимальному за весь період існування національної валюти рівні 6,1717 грн/дол., знизивши його порівняно зі значенням на 21 листопада на 2,9% (з 5,9988 грн/дол.).

В цілому з початку року офіційний курс гривні знизився на 22,2% з 5,05 грн/дол., а в порівнянні з найсильнішим його значенням в поточному році, яке було зафіксоване в травні, - на 27,3% з 4,85 грн/дол.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: