НБУ продавав боржникам банків долари по 7,8 грн.

Нацбанк провів перший цільовий аукціон для підтримки населення, що має кредити.

Національний банк встановив єдиний курс продажу валюти на першому цільовому аукціоні для підтримки позичальників на рівні 7,80 грн. за долар.

Про це повідомив директор департаменту зовнішньоекономічних відносин НБУ Сергій Круглик.
"Не всі банки вийшли на сьогоднішній аукціон. Але це, швидше за все, питання технічне: аукціони будуть проводитися регулярно, всі необхідні процедури будуть додатково відпрацьовані", - сказав він.

При цьому Круглик відзначив, що банки, які не будуть брати участь в цільових аукціонах НБУ, ризикують в перспективі втратити частину клієнтів, які будуть переходити в більш лояльні фінустанови.

Директор департаменту НБУ також пояснив, що банки будуть продавати валюту, яку купують на аукціонах Нацбанку фізичним особам-позичальникам за курсом, близьким до того, що встановлюється Нацбанком. До їх значення буде додаватися лише сума обов'язкового збору до Пенсійного фонду України на рівні 0,2%. При цьому він підкреслив, що Нацбанк буде жорстко контролювати курси, за якими буде продаватися відповідна валюта позичальників.

Нагадаємо, НБУ заявив про намір продавати на аукціоні 27 лютого долари під потреби позичальників-фізичних осіб, які повинні погасити кредити не пізніше 4 березня 2009 року.

Читайте також:

Нацбанк продасть боржникам дешеві долари для виплати кредитів

Гривня на міжбанку знову впала

Курс НБУ залишився стабільним: 7,70 грн/дол.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: