Мораторій на зняття депозитів у проблемних банках продовжено

НБУ ухвалив рішення, які можуть врятувати від ліквідації Укрпромбанк та ще кілька проблемних фінансових установ.

Національний банк на півроку продовжив мораторій на задоволення вимог кредиторів декількох банківських установ. За повідомленням джерела в НБУ, йдеться зокрема про банк "Надра" і Укрпромбанк, а також про низку інших установ.

"Ухвалили рішення по Укрпромбанку, банку "Надра", Західінкомбанку. В цілому - по декількох банках", - розповів один із топ-менеджерів НБУ.

Разом із тим, за повідомленням інших джерел, згідно розпорядженню Нацбанку №447, Укрпромбанк отримав право повертати вкладникам їхні кошти, однак лише в межах лімітів, встановлених тимчасовою адміністрацією та узгоджених з НБУ. Розмір цих лімітів поки не встановлено, він обговорюється.

На аналогічних умовах Укрпромбанку було дозволено виконувати його зобов'язання по договорах банківських рахунків і переказів. На думку експертів, якби Нацбанк не пішов на такий крок, Укрпромбанк довелося би ліквідувати найближчим часом.

21 липня Міністерство фінансів отримало подання Нацбанку щодо рекапіталізації банку "Надра" та Укрпромбанку. Втім, пізніше Мінфін поставив питання про переведення вкладів Укрпромбанку в Ощадбанк і ліквідацію проблемної фінустанови.

Термін дії мораторію на зняття депозитів у банку "Надра" спливає 10 серпня.

Читайте також:

Тимошенко розповіла, в який банк віднесе свої гроші

Вкладникам "Родовід Банку" повернули 29 мільйонів гривень

Мінфін відмовився рятувати "Укрпромбанк"

Банку "Надра" і "Укрпромбанку" загрожує ліквідація

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: