НБУ продовжив мораторій Родовід Банку

Національний банк України на три місяці продовжив мораторій на задоволення вимог кредиторів Родовід Банку.

Правління Національного банку продовжило мораторій, що діяв з 16 березня, на задоволення вимог кредиторів Родовід Банку. У банку пояснили пролонгацію складнощами переказу коштів з Укрпромбанка.

"Ми не встигли забрати активи з Укрпромбанка. Якщо це робити через правління і наглядову раду, то це займе більше часу, ніж за участю тимчасової адміністрації, - сказав тимчасовий адміністратор Родовід Банка Сергій Щербина.– Мораторій потрібний, щоб ми не загрузли в зобов'язаннях Укрпромбанка. Ми виплачуємо депозити, але внески, термін дії яких ще не закінчився, тільки поступили до нас".

З 23 листопада по 15 грудня Родовід Банк виплатив вкладникам Укрпромбанка 824,4 млн з 6,9 млрд гривень. Для цього Кабмін збільшив капітал банку облігаціями внутрішньої дерзайму на суму 5,6 млрд гривень, а НБУ монетізіровал облігації цієї емісії на 2 млрд гривень.

Родовід Банк отримав вже третє відстрочення виконання своїх фінансових зобов'язань: спочатку мораторій діяв до 16 вересня, але був пролонгований Нацбанком спочатку до 15 жовтня, а потім – до 15 грудня.

Нагадаємо, кількома днями раніше прем'єр-міністр Юлія Тимошенко на зустрічі з вкладниками "Укрпромбанку" заявила, що депозити вкладників фізичних осіб "Надра Банку" будуть переведені в "Родовід Банк" в повному обсязі ще до кінця року.

Читайте також:  

Вкладників "Надра Банку" переведуть в "Родовід"

"Родовід" виплатить депозити вкладникам "Укрпромбанку" за два місяці

"Родовід" почав повертати гроші вкладникам "Укрпромбанку"

Клієнти "Укрпромбанку" атакують "Родовід Банк"

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: