НБУ просить "Альфа-банк" врятувати українські банки

В "Альфа-банку" підтвердили, що Національний банк звернувся до них з пропозицією провести санацію деяких українських банків.

НБУ
Національний банк України запропонував українському підрозділу "Альфа-банку" взяти участь в санації українських банків.

Про це повідомляє прес-служба "Альфа-банку".

"Національний банк України дійсно запропонував "Альфа-банку" взяти участь в санації декількох банків. Проте конкретні імена ми не готові називати, доки не досягнемо згоди", - сказав представник прес-служби.

Раніше повідомлялося, що "Альфа-банк" може бути зацікавлений в санації "Укрпромбанку" і в даний час вивчає його фінансовий стан.

ЗАТ "Альфа-банк" (до січня 2001 року - Київський інвестиційний банк) засновано в 1993 році і входить в "Альфа-груп" (Росія). Найбільшим акціонером банку на 1 січня 2009 року було АВН Ukraine Limited (Кіпр, 99,99%).

Згідно з даними Нацбанку України, до 1 жовтня 2008 року за розміром спільних активів (23,449 млрд. грн.) "Альфа-банк" займав 10-е місце серед 181 українського банку.

З 21 січня НБУ ввів тимчасову адміністрацію в "Укрпромбанк".

ТОВ "Укрпромбанк" засноване в 1989 році. Згідно даним Нацбанку, на 1 жовтня 2008 року за розміром спільних активів "Укрпромбанк" займав 15-е місце (14,646 млрд. грн.).

Довідка. Санація - це система заходів (субсидії, пільгові кредити, пільгове оподаткування, повна або часткова націоналізація та ін.), які проводяться банками (часто за участю держави) для запобігання банкрутству або підвищенню конкурентоспроможності підприємств.

Читайте також:

"Погані" активи євробанків загрожують дефолтом низці держав

МЗС: Україні ніхто не хоче давати грошей

Чоловік намагався спалити себе прямо в банку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: